KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14906531
nr 1490 6531
Oidentifierad konstnär. Signerad E Nickels, Kustlandskap, 1800-tal, Olja på pannå, 23x40 cm, yttermått inklusive ram: 39x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:18:07
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr